פתרונות אוורור לכל סביבת עבודה

מחפשים מערכת לסינון האוויר לכל מטרה? בין אם מדובר במתקנים תעשייתיים, עסקים או מסעדות – לנו יש פתרון עבורכם.

אצלנו תוכלו למצוא מידע ומוצרים, כמו כן לעיין בפרויקטים של ייצור מערכות אוורור מתקדמות. אנו מציעים גם מגוון רחב של מערכות אוורור לשיפור איכות האוויר בבית העסק שלכם.

אנחנו מתמחים בניקוי האוויר בעסקים מעשן סיגריות, ריחות מטבח, טחב ואלרגנים למיניהם, או לחילופין מזיהום תעשייתי שנגרם מריתוך, עיבוד שבבי, חיתוך בלייזר, ייצור בהזרקות פלסטיק וזיהומים נוספים שנגרמים מעבודות תעשייתיות שונות.

לנשום לרווחה את האוויר הנכון

מערכות אוורור הן מהוות חלק משמעותי מחוויית הלקוח במקומות שבהם ישנו מספר רב של אנשים, כמו אגן כימיקליים, מתקני ייצור, נגריות ומפעלי זכוכית. הצורך באוורור במקומות אלה הוא עניין של חובה, אחרת עלול להיגרם נזק בריאותי למי שנמצא בסביבה. מערכת אוורור מקצועית תעזור לכם להיפטר מריחות לא נעימים וכן חומרים רעילים באוויר שעלולים להצטבר ולגרום נזק תברואתי משמעותי.

בתעשייה, למערכות אוורור יש 5 מטרות ברורות:

  1. אספקה מתמשכת של אוויר נקי מבחוץ.
  2. שמירה על טמפרטורה נוחה ולחות ותקינה (קריטי למכונות או תהליכים המושפעים מלחות).
  3. הקטנת הסיכון להתפרצות שריפה או פיצוץ.
  4. הסרה או דילול משמעותי של זיהום אוויר.
  5. שמירה על עובדי המפעל מזיהומים ומכות חום.

פתרונות אוורור נחשבים ל"הנדסת שליטה" להסרה או לוויסות כמות המזהמים המשוחררים בתוך המפעל בתעשייה, וזו אחת מהדרכים האפקטיביות ביותר לשליטה בסביבת העבודה ולמניעת חשיפת עובדים לגזים רעילים ומסוכנים.

ניתן לטפל בחומרים רעילים גם כך:

  • הפסקת שימוש בכימיקלים רעילים.
  • שינוי תהליכי ייצור.
  • שינוי הרגלי עבודה ושמירה על היגיינה.

שימוש במערכת אוורור מוריד מהפרק את הצורך בשינוי הרגלי העבודה או תהליכי הייצור. אם אתם משתמשים בכימיקלים מסוכנים, שימוש במערכת אוורור טובה היא פתרון מצוין לשמירה על בריאות העובדים. לאחר עיצוב והתקנה, מערכת מותאמת היטב מסירה את זיהום האוויר תוך דקות. ואפילו מהר יותר בחלק מהמקרים, כתלות בגודל החדר והמאווררים המותקנים.

כשמתכננים מערכת אוורור, מומלץ לחשוב על מקור הזיהום והיכן הוא נמצא. במטבח, הוונטה מותקנת מעל הגז או הפלנצ'ה, אך זה לא תמיד המצב והוא יכול להשתנות מתעשיה לתעשיה. כדי לשמור על איכות האוויר במפעל שלכם, תצטרכו לדעת איך המערכת פועלת כדי להסיר את המזהמים מהאוויר בדרך היעילה ביותר.

מערכת האוורור התעשייתית מורכבת משני חלקים מרכזיים: מערכת אספקת אוויר נקי ומערכת הפליטה. מערכת האספקה מכילה כונס אוויר, ציוד לטיהור אוויר (פילטרים), ציוד לחימום או קירור, מאווררים, תעלות אוויר ומערכות להפצת האוויר למתחם.

מערכת הפליטה כוללת אזור לכידת אוויר, תעלות שמוליכות את האוויר לפילטר, פורקי אוויר ומאווררים. שני הקצוות של המערכת עובדים יחד להסרת מזהמים מהאוויר.

מערכות אוורור איכותיות מטהרות את האוויר כשהוא בתזוזה. משתמשים במערכת זו כשהזיהום גבוה מאוד ועלול לסכן עובדים ואת כל מי שנמצא במקום העבודה. מערכת זו יכולה גם להסיר סוגים שונים של מזהמים כמו גזים הנפלטים מעבודה עם מתכת ואבק, והיא משתמשת בפחות אנרגיה משאר המערכות בשוק.

בעוד שבריאות ובטיחות הן הדאגות העיקריות – אוורור איכותי הוא חובה בכל בית עסק. אפילו בישיבה במשרד, אבק מיקרוסקופי יכול לשמש כבית גידול לחיידקים מסוכנים בעונות הסתיו והחורף, התעטשות פה או שיעול שם יכולים להדביק רבים במשרד.

צריכים מערכת אוורור תעשייתית? או שיש לכם אחת ואתם מעוניינים לשדרג למשהו מתקדם יותר? פנו אלינו עוד היום לקבלת ייעוץ!