צביעת דירה להשבחת נכס

אם אתם מתכוונים להשכיר את הדירה שלכם או אולי אפילו למכור אותה, אתם רוצים לבחון כל דרך אפשרית שתסייע לכם להשביח את הערך שלה ותאפשר לכם להרוויח יותר על כל עסקה שתעשו. המבחן המרכזי בכל פעולה של השבחת נכס הוא מבחן הכדאיות ובמילים אחרות, האם העלות הנדרשת לצורך השבחת הנכס היא נמוכה יותר או גבוהה יותר מתוספת הערך שהיא מייצרת ובכך נעסוק בשורות הבאות.

מהו מבחן הכדאיות בהשבחת נכסים?

ובכן, השבחת נכס במילים פשוטות זה בעצם העלאה של שווי הנכס, של הערך שלו. כך למשל, תוכלו להוסיף מרפסת לנכס ובכך להעלות את השווי שלו, תוכלו לבצע לו שיפוץ כללי לפני ההשכרה או המכירה, לבצע עבודות גבס, להחליף מטבח, להחליף ריצוף, להחליף חלונות ודלתות וכן הלאה – כל אחת מהפעולות הללו תאפשר לכם להשביח את ערך הנכס שלכם.

יחד עם זאת, לא תמיד זה כדאי. כך למשל, אם אתם מבצעים החלפה של ריצוף הבית בעלות של עשרים אלף שקלים, הרי שאם תוספת המחיר שתוכלו לדרוש בעקבות החלפת הריצוף היא פחות מעשרים אלף שקלים, הרי שמדובר במהלך לא משתלם ולהיפך. מהלך שנחשב לאטרקטיבי יותר הוא מהלך של צביעת דירה להשבחת נכס, שבדרך כלל השפעתו על נראות הנכס היא דרמטית, אבל העלות שלו היא נמוכה מאוד מה שמשאיר לכם רווח לא קטן בכיס.

 

איך ניתן להיעזר בצביעת דירה לצורך השבחה של ערכה?

ובכן, צביעת דירה על ידי קבלן מומלץ מאתר המרכז לצביעת דירות הוא מונח גג שמתחיל בצביעה סטנדרטית בצבע לבן ונגמר בעבודת שליכט מקצועית עם צביעה אמנותית, שימוש בגוונים ואפילו בשילובי גוונים. ככלל, כל מודל של צביעת דירה להשבחת נכס הוא מודל רווחי וגם אם תחליטו פשוט לצבוע את הדירה שלכם בלבן סטנדרטי, תוספת זו לבדה תאפשר לכם לדרוש עוד מספר אלפי שקלים על הדירה, מעבר לעלות של הצביעה עצמה. אם תבחרו לייצר השבחה משמעותית של ערך הדירה באמצעות ביצוע שליכט חלק, צביעה אמנותית ושימוש בגוונים, תוכלו להפיק אפילו רווח גדול יותר. צביעה כזאת כבר הופכת את הדירה שלכם לדירה שניתן להכליל אותה בקטגוריה של דירה מעוצבת, וזה לכשעצמו יכול להוסיף לכם עוד לא מעט שקלים של רווח בעסקה.

אחרי שאמרנו את זה, צביעת דירה להשבחת נכס היא ממש לא האופציה היחידה שעומדת לרשותכם. את ערך הדירה שלכם תוכלו להשביח בעוד מגוון דרכים שעומדות במבחן הכדאיות של השבחת נכסים ולייצר לעצמכם תוספת רווח שיכולה להגיע לעשרות אלפי שקלים. בכדי להבטיח שאתם עושים את זה נכון, כדאי להתייעץ עם אדם מקצועי המתמחה בתחום הנדל"ן בכלל ובתחום השבחת הנכסים בפרט, וידע להנחות אתכם לגבי הפעולות המתאימות ביותר לנכס שלכם בכדי ליצור מקסימום השבחה ועלייה בערך הנכס עם מינימום השקעה.