תקרות אקוסטיות – חובה בכל בנייה!

 

בונים בית? בניין? מבנה חדש? משרד? אל תשכחו לשלב תקרות אקוסטיות כדי להבטיח צליל זך ונקי בחלל, בלי הדהודים מיותרים ובלי רעשים צורמים. התקרה האקוסטית משדרגת כל מבנה באשר הוא, והיא יעילה והכרחית כחלק מתהליך הבנייה שלכם, במיוחד אם חשוב לכם למקסם את הבנייה באקוסטיקה נהדרת.  

סאונד עולמי ובלתי מתפשר בעיצוב דקורטיבי

תקרות אקוסטיות משפרות את האקוסטיקה בכל חלל בנייה. יתרונותיהן רבים. הן סופגות רעשים, מונעות הדהודים וצלילים לא ברורים. יש מקומות שחובה להתקין בהם תקרות אקוסטיות, אבל היתרון הרב נמצא דווקא בבנייה שאינה רק מוסדית כמו תאטראות ובתי קולנוע, אלא בבנייה ביתית מכל סוג. כשיש לכם תקרה שמונעת רעשים והדהודים הכול נשמע ברור יותר, והחלל שלכם הופך להיות מבנה אינטימי ונעים שאין בו רעשים מיותרים. כיום ניתן להתחדש בתקרות ייחודיות שישתלבו היטב בחלל שלכם ולא משנה מה גודלו. אפשר למשל להנמיך גבהים של תקרות, לשנות צורות, להסתיר את כל הבלגן של חוטי החשמל והמזגן, והעיקר – ליהנות מסאונד עולמי  ובלתי מתפשר– אפילו בבית שלכם.

עמידה מול עשן, מעוצבת, ידידותית לסביבה

בין סוגי התקרות האקוסטיות תמצאו תקרה מינרלית שעשויה חומרים טבעיים כדוגמת צמר סלעים. התקרה המינרלית  עמידה מול עשן, אך חשוב לתחזק אותה כנדרש כדי שהיא תאריך ימים. סוג נוסף של תקרות אקוסטיות הוא תקרת מתכת, זוהי תקרה זולה ועמידה, אך היא פחות מגוונת בגווניה ובצורותיה. היא טובה למבנים גדולים ותעשייתיים יותר מאשר ביתיים. סוג נוסף הוא תקרת גבס בעלת לוחות גבס מחוררים. אתם יכולים להשיג תקרת גבס אקוסטית בשלל צורות. היא טובה לסביבה ומאפשרת עיצובים מדליקים כפרי דמיונכם.

מסננת רעשים

תקרת עץ אקוסטית תאפשר לכם מראה חמים ונעים, אך היא לא עמידה לאש והמחיר שלה יקר יותר. סוג נוסף הוא תקרת פיברגלס שעשויה צמר סלעים, הסוג הזה מעולה לכל מי שרוצה את הבסט של הדה בסט מבחינת אקוסטיקה. מה שכן, התחזוקה גם במקרה הזה צריכה להיות מדויקת ועדינה. תוכלו להתפנק בסוג נוסף של יריעות נמתחות. כשמשלבים אותן עם חומר מבודד מקבלים תוצאה אקוסטית ומראה מרשים. בכל אחד מסוגי התקרות תקבלו תוצר מדהים של צליל ששומעים בו כל מילה ומילה בחלל, לא תצטרכו לסבול מהרעשים בחדר השני כשהבן שלכם דופק על התופים או מתאמן בנגינה בגיטרה החשמלית. תוכלו לסנן רעשים מבחוץ ומבפנים בלי כל בעיה. לא משנה באיזה סוג של תקרה תבחרו, כל עוד מדובר בתקרה אקוסטית. תוכלו גם לשלב תאורה גלויה או נסתרת ולהשלים את המראה המושלם של הבית שלכם עם שלל תקרות אקוסטיות.